Zespół

NASZ ZESPÓŁ

… to doświadczeni trenerzy, z kilkunastoletnim stażem, posiadający rekomendację trenerską II stopniaPolskiego Towarzystwa Psychologicznego lub dyplom ukończenia renomowanej Akademii Trenera.

… to certyfikowani coachowie, którzy ukończyli międzynarodowe szkoły coachów – „The Art And Science of Coaching” Erickson College lub kurs kończący się International Coaching Certification.

… to mediatorzy wpisani na listę mediatorów prowadzoną przez Sąd Okręgowy w Katowicach, którzy swoją wiedzę czerpali na szkoleniach prowadzonych przez światowej sławy mediatorów m.in. przez Christophera W. Moore czy Lisę Parkinson.

… to psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy terapii uczyli się m.in. u Martina Busha, Bernharda Trenkle, Jeffreya Zeiga, Brenta  Geary, Susy-Singer Fisher.


Aleksandra Skwara

Moje motto w pracy to słowa Miltona Ericksona „Ludzie od zawsze posiadają w sobie wszystkie zasoby niezbędne do tego, aby osiągnąć sukces”.

Psycholog, trener, coach, mediator. Szkolenia prowadzi od kilkunastu lat. Szkoliła m.in. takie firmy jak ING Bank Śląski, BZ WBK, PKO BP, Pilkington Automotive Poland, Carservis, Gamet S.A., TP S.A, Leroy Merlin, Wrigley, Beiersdorf – Lechia S.A., Siemens, Siódemka, FM Logistic, Estee Lauder, Seat Beuty, Morliny, Viscoplast 3M,  GlaxoSmithkline.
Posiada rekomendację trenerską II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła „The Art And Science of Coaching” Erickson College, posiada certyfikat International Coaching Community. Jest w trakcie procesu akredytacji ICF.
Specjalizuje się w szkoleniach z rozwoju osobistego, komunikacji, rozwiązywania konfliktów, budowania zespołów, przywództwa i umiejętności menedżerskich. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą z przyszłymi trenerami. Prowadzi treningi interpersonalne.
Jest autorem programów i wykładowcą  na studiach podyplomowych „Coaching” „Akademia trenera”, „Akademia Przywództwa”, „Negocjacje i mediacje”  w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

Jej pasją są podróże, żałuje, że świat jest zbyt duży a życie zbyt krótkie. Uwielbia Amerykę Południową i koty rasy rosyjskiej niebieskiej.


Janina Sochocka

Moje motto w pracy to słowa Mike Ditka „Nigdy naprawdę nie przegrasz, dopóki nie przestaniesz próbować”.

Doświadczony pedagog, socjoterapeuta i mediator z listy Sądu Okręgowego w Katowicach. Trenerka z kilkunastoletnim doświadczeniem rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji interpersonalnej, rozwoju osobistego, rozwiązywania konfliktów oraz mediacji.
Od lat towarzyszy rodzicom napotykającym trudności w wychowywaniu dzieci   i doświadczającym bezsilności w trudnych kontaktach z dorastającą młodzieżą.
Zajmuje się pracą  bezpośrednio z dziećmi i młodzieżą prowadząc grupy socjoterapeutyczne o szerokim spektrum problemów oraz warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci, młodzieży oraz rodziców. Zwolenniczka teorii, że konflikty mają swoje pozytywne aspekty.

Prywatnie miłośniczka biernego wypoczynku oraz książek w tradycyjnej wersji.


Joanna Cisek-Dąbrowska


Moje motto w pracy to słowa Dale Carrnegie  “Jedynym sposobem wywarcia wpływu na drugiego człowieka jest rozmowa o jego pragnieniach i pokazanie mu, jak je może spełnić.”

Psycholog, wieloletni trener i konsultant firm doradczych i szkoleniowych. Karierę trenerską rozpoczynała w latach 90-tych wraz z rozwojem rynku szkoleń w Polsce. Absolwentka  szkoły trenerów „Sieć” Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (rekomendację trenera  I i II stopnia PTP (licencja nr 170/1995). Ukończyła podyplomowe studia  „Zarządzanie personelem” (AGH w Krakowie).  Menedżerka ds. szkoleń w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A.
Wykładowca w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na studiach podyplomowych  „Psychologia biznesu” i „Trener i menedżer szkoleń”  oraz w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki na kierunku „Zarządzanie projektem”.
Swoją przygodę z coachingiem rozpoczęła się w 2004 roku w trakcie współpracy trenerskiej z  Pionem Bankowości Detalicznej BRE Banku S.A.  Przez kilka lat prowadziła  executive coaching dla dyrektorów placówek (7 projektów rocznych) zgodnie z modelem GROW sir Johna Whitemoore’a. Absolwenta szkoły  coachów  “The art and science of Coaching” prowadzonej  przez   Erickson College z Vancouver. Jest w trakcie procesu akredytacji ICF.

Wolny czas spędza na gotowaniu (czasem bardzo eksperymentalnie) i pogawędkach. Uwielbia włoską kuchnię. Jest pasjonatką podróży zgodnie z zasadą: „Im dalej i częściej – tym lepiej”. Marzy o lepieniu garnków z gliny. Ma już upatrzoną pracownię.

I inni.