O nas

Meditor Siemianowice Śląskie

Meditor istnieje od 1999 roku. Upowszechniamy profesjonalną wiedzę psychologiczną oraz praktyczne narzędzia zwłaszcza z zakresu psychologii zarządzania.
Mamy świadomość, że największą wartością i najważniejszym ogniwem w organizacji jest sam człowiek, dlatego wspieramy ludzi na wielu płaszczyznach oferując im: szkolenia, coaching, psychoterapię, mediacje.

Od wielu lat pełnimy rolę  trenerów, coachów i konsultantów w polskich firmach, wspomagając je w rozwoju, zmianach oraz w rozwiązywaniu problemów i konfliktów.
Naszą wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem dzielimy się z przyszłymi trenerami i coachami.

Z Meditorem współpracuje zespół trenerski składający się ze specjalistów, czerpiących praktyczne doświadczenie z różnych dziedzin wiedzy i sfer życia (psychologowie organizacji, psychoterapeuci, mediatorzy, wykładowcy akademiccy, menedżerowie, biznesmeni).

Naszą misją jest:
wspieranie ludzi w ich osobistym i zawodowym rozwoju oraz sprawnym i efektywnym działaniu na rzecz organizacji, w których pracują.

Pragniemy, aby nauka była radością a nasze szkolenia stały się inspiracją do zmian. Naszą zasadą jest: entuzjazm, lojalność i poświęcenie, jakie wkładamy w realizację projektów przygotowywanych dla naszych Klientów.

Inspiracją dla nas i naszych współpracowników są słowa Clarense Francis:
"Możesz kupić czyjś czas, czyjąś obecność w określonym miejscu, czyjś fizyczny wysiłek liczony w godzinach, ale nie jesteś w stanie kupić entuzjazmu ...., lojalności ..., poświęcenia."